Cześć! Udanych zakupów.

0 0,00 zł

Interaktywny Kacperek Komputerek do literek i cyferek

99,00 zł

  • Gwarancja: 12
  • Dostępność: 48 godzin
  • 22615
  • Nowy produkt
  • Na magazynie

Świat dorosłych staje się ciekawy i zabawny.

Dzięki laptopowi zaprojektowanemu specjalnie dla nich, dzieci mogą się utożsamić i naśladować przykłady, z którymi stykają się na co dzień w domu.

Efekty świetlne, lustro do obserwacji własnego odbicia, robienia min i kojarzenia ich ze swoimi emocjami, realistyczne dźwięki i design prawdziwego laptopa pozostawiają otwarte pole dla wyobraźni.

Dzięki 5 edukacyjnym i interaktywnym zajęciom dziecko może prowadzić wideorozmowy z przyjaciółmi zwierzakami, słuchać muzyki, oglądać zdjęcia w galerii lub wykonywać obliczenia za pomocą kalkulatora.

Tak jak prawdziwy laptop, zabawka posiada wiele przycisków, które aktywują efekty świetlne na ekranie, bo zabawa to dla dzieci nie lada praca!

Lekki, solidny i idealny do noszenia zawsze przy sobie.

Uczy pierwszych liter, kształtów, liczb, kolorów przedstawionych owoców i wielu słówek przy pomocy wesołych piosenek i rymowanek.

Laptop w Polskiej wersji językowej.

ZAWARTOŚĆ:

- interaktywny komputerek Kacperek

WIEK:

9 miesięcy+

WYMIARY:

opakowania 30 x 23 x 6 cm

komputerka: 17,5 x 12,5 x 3 cm

ZASILENIE:

2 x baterie 1,5V AAA- załączono baterie testowe.

Instrukcja z użytkowania baterii w regulaminie


Gwarancja : 12
Dostępność : 48 godzin

Produkty podobne

zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).