Cześć! Udanych zakupów.

0 0,00 zł

Poniżej przedstawiamy dostępne formy płatności w naszym sklepie

Gotówką przy odbiorze
help_pobranie.gifZa zamówione produkty w sklepie, możesz zapłacić przy odbiorze. W przypadku przesyłki za pobraniem, całkowity koszt zamówienia składa się z kosztu zamówionych produktów, oraz kosztu transportu
Przelew bankowy
help_przelew.pngWybierając tę formę płatności, Twoje zamówienie zostanie skompletowane i wysłane do Ciebie niezwłocznie po stwierdzeniu wpływu należności na nasze konto. Należy wpłacić całkowitą wartość zamówienia na numer konta bankowego, który jest podany w momencie składania zamówienia. Dane do przelewu przedstawimy Ci w końcowym etapie składania zamówienia.


Karta płatnicza, e-Przelew, e-Transfer
    Płatność kartą odbywa się za pośrednictwem serwisu Przelewy24.pl. Do obsługi transakcji zastosowano tam nowoczesne systemy
help_przelew.gifzabezpieczeń - m.in. szyfrowanie SSL 

Transakcje obsługiwane przez Przelewy24 zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa.Najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodność dokonywanych transakcji.

zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).